príjemná ODPADová víkendovka v Zaježovej

Priatelia Zeme - SPZ, Pospolitosť pre harmonický život, Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica vás pozývajú na príjemnú ODPADovú víkendovku v Zaježovej

Začiatok: 29.05.2009

Koniec: 31.05.2009

Miesto konania: Zaježová, Vzdelávacie centrum Zaježová - Polomy

 

Program víkendovky:

V piatok je možný príchod od 12,00 hod. Zahráme sa hry, porozprávame sa o odpadových témach a ako pomôcť prírode.

V sobotu si spravíme odpadový workshop budeme venovať najmä osvete o odpadoch a to aj v praxi na zaježovských lazoch. Osveta od domčeku k domčeku bude aj príjemnou prechádzkou. Po osvete sa ešte pôjdeme prejsť a tentokrát bude rozprávať náš lektor o liečivých bylinkách. Večer, ak bude záujem, môžeme si urobiť prírodnú saunu, posedieť pri ohni, zahrať si(sa).

V nedeľu sa vám neoplatí utekať hneď domov, pretože doobeda máme pripravené zaujímavé eko aj neeko hry.

Ubytovanie (bezplatné): vo Vzdelávacom centre Zaježová - Polomy.
Strava (bezplatná): spoločná vegetariánska (domáce produkty pre spoločnú kuchyňu alebo rôzne dobroty sú samozrejme vítané)
Cestovné a doprava: minimálne 1 cesta bude preplatená. Ako sa dostať autobusom či autom do „vzdelávacieho centra Polomy“ si pozrite na tejto stránke: http://zajezka.sk/prenavstevnikov.htm . Ak by ste mali akékoľvek pochybnosti, kontaktujte nás. Ak nestíhate žiaden spoj, ozvite sa nám a skúsime spoločne niečo vymyslieť.

Čo si priniesť: spacák, lístky na preplatenie cestovného, hudobné nástroje, domáce lakocinky

Na akciu sa prosím prihláste e-mailom na: spz@priateliazeme.sk alebo telefonicky: 0903 77 23 23 (Strava bude zabezpečená len pre prihlásených). Ak budete mať akékoľvek otázky alebo nejasnosti neváhajte sa nás opýtať. Na Zaježovej nás kontaktujte na čísle 0915 331 949.

Tešíme sa na vás. :-)
 

Viac informácií:

spz@priateliazeme.sk alebo telefonicky: 0903 77 23 23, na Zaježovej nás kontaktujte na čísle 0915 331 949

PrílohaVeľkosť
09-vikendova-zajezova-3.pdf256.21 KB