Podporte nás aktívne

Staňte sa dobrovoľným aktivistom / spolupracovníkom Priateľov Zeme - SPZ


Priatelia Zeme - SPZ v súčastnosti zamestnávajú 8 ľudí na plný alebo čiastočný úväzok, ktorí zabezpečujú chod organizácie. Naše aktivity by sa však nezaobišli bez pomoci desiatok dobrovoľných aktivistov a spolupracovníkov.

Ak máte pocit, že o ochrane životného prostredia nestačí len rozprávať, pridajte sa k nám. Budete mať možnosť podieľať sa na aktivitách jednej z najvplyvnejších environmentálnych organizácií na Slovensku aj vo svete. Navyše spoznáte nových priateľov a získate skúsenosti, ktoré budete môcť využiť vo svojej budúcej práci. Mnohí z nás tiež začínali práve ako dobrovoľníci.

Je len na Vašich schopnostiach a záujme, s čím a v akom rozsahu sa rozhodnete pomôcť - na veku a vzdelaní nezáleží. Spektrum prác je veľmi široké od tých najjednoduchších (maľovanie transparentov, balenie obálok, práca s PC, zbieranie podpisov pod petície...) až po tie najzložitejšie (informačné aktivity, preklady, výskum, analýzy...)

Každý aktivista bude od nás pravidelne dostávať časopis Ekolisty. V rubrike "Ďakujeme" časopisu Ekolisty sú uvedené mená tých, ktorí nám akokoľvek pomohli.

Ak ste sa rozhodli pomôcť, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Na základe informácií, ktoré uvediete Vás budeme následne kontaktovať.

Chcem pomôct aktívne svojou dobrovolníckou prácou

zakliknutím vyberte formy pomoci
vpíšte jazyk, z ktorého / do ktorého viete prekladať
napíšte ako ináč nám viete pomôcť
Vaše údaje
Zaväzujeme sa neposkytnúť Vaše údaje iným organizáciám alebo spoločnostiam.